• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
УНИФОРМИ Женски Под Чистење На Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Маица

УНИФОРМИ Женски Под Чистење На Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Маица

 
DEN 319.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Ја дизајниравме нашата памучна спандекс кошула со долги ракави со перформанси како приоритет. Со нашата уникатна мешавина од памук, полиестер и спандекс, го направивме токму тоа со удобност, фитинг и дишење. Исклучително мек и растеглив за да обезбеди целодневна удобност. ПАРЧЕ ЗА СЛОЕВИТОСТ-Совршено за слоевитост со вашите пилинзи или други медицински униформи. Нашите кошули се дизајнирани да дишат под повеќеслојни униформи. ПЕРФОРМАНСИ-ја дизајниравме нашата памучна спандекс кошула со долги ракави, а перформансите се приоритет. Со нашата уникатна мешавина од памук, полиестер и спандекс, го направивме токму тоа со удобност, фитинг и дишење. Маица Со долги Ракави со вратот на екипажот. Совршен за секојдневно носење, секојдневна облека, носење тренинг итн.. ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ЈА НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА НАЈДОБРО ВКЛОПУВАЊЕ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ