• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Доја мачка велат така Стока Маица Трговија Мажи Кратки Ракави Жени Смешни Маици Унисе Хараџуку Блузи

Доја мачка велат така Стока Маица Трговија Мажи Кратки Ракави Жени Смешни Маици Унисе Хараџуку Блузи

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите?2.Рачното мерење може да излезе од 1~3см difference Size : XXS,Bust : 86cm,Length : 63cm,Shoulder : 39cm,Sleeve : 58cm Size : XS,Bust : 92cm,Length : 65cm,Shoulder : 41cm,Sleeve : 60cm Size : S,Bust : 98cm,Length : 67cm,Shoulder : 43cm,Sleeve : 62cm Size : M,Bust : 104cm,Length : 70cm,Shoulder : 45cm,Sleeve : 64cm Size : L,Bust : 110cm,Length : 73cm,Shoulder : 47cm,Sleeve : 66cm Size : XL,Bust : 116cm,Length : 76cm,Shoulder : 49cm,Sleeve : 68cm Size : XXL,Bust : 122cm,Length : 79cm,Shoulder : 51cm,Sleeve : 70cm Size : XXXL,Bust : 128cm,Length : 81cm,Shoulder : 53cm,Sleeve : 72cm Size : 4 XL,Bust : 134cm,Length : 83cm,Shoulder : 55cm,Sleeve : 74cmproduct тип : Hoodie doja мачка Велат дека Трговијата Маица Трговија Мажи Краток Ракав Жени Смешни Tee Unisex Harajuku Блузи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ