• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Краток Ракав Основни Летни Слатки Врвови Етнички Стил Излегување Маици Фахзија Графички Обични Лабави Маици

Женски Краток Ракав Основни Летни Слатки Врвови Етнички Стил Излегување Маици Фахзија Графички Обични Лабави Маици

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Добредојдовте во бркеви. ♡Име на брендот : БРКЕВИ ♡. ♡женски летни обични врвови Материјал : Удобен и дише. Исклучително е мек и лесен што никогаш не се збрчка. ♡Повод : Секојдневно Носење/Секојдневна/Активност На Отворено / Забава/Работа/Стил На Одмор. ♡Забелешка : . ♡Како да ја изберам нејзината големина?. Ве молиме нарачајте 1 големина нагоре тоа ќе биде посоодветно за вас. Дали е ова мек или погруб материјал?. ● Многу меко и удобно. ❥Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите. ❥Ново пристигнување ЗА ЛЕТО, задолжителен врв за секоја модна жена или тинејџерка. ❥Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе одговориме на вашата порака во рок од 24 часа за да го решиме проблемот. Enjoy уживајте во вашето време за купување!❥ Материјал : Памук + Полиестер + Спандекс. Мека и удобна. Намалување на телото лого, Покажува добра фигура. Спарете го со фармерки, хеланки, шорцеви, слаби фармерки, сите бои беа лесни за облекување. Суштинско значење за секоја модна жена. Лесни врвови одговараат повод за секојдневниот живот, забава, училиште, одмор, канцеларија, работа, спортска облека, дома итн. Нега на облека : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/ Закачете Или Исушете Ја Линијата/ Без Белило. Нашата Услуга : Фокусирајте се На задоволството на купувачот,слободно испратете ни е-пошта ако имате какви било прашања пред или по купувањето и ние ќе ви се вратиме во рок од 12 часа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ