• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Елементарен-Најдете Го Вашиот Оган Ембер-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави

Елементарен-Најдете Го Вашиот Оган Ембер-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Елементарен-Најдете Го Вашиот Оган Ембер-Женски Графички Маица Со Кратки Ракави Класично Вклопување Понудено во Продолжени Големини. Цврсти бои : 100% Памук-Атлетска Хедер : 50% Памук 37% Полиестер 13% Вискоза - сите други загреани бои : 50% Памук 50% Полиестер. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ