• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Последноза Жените Горди Мачка Мајка Кошула Љубител На Мачки Горди Ма Ма О-Вратот Краток Ракав Симпатична Врвот Маица Бела 3X-Голем

Последноза Жените Горди Мачка Мајка Кошула Љубител На Мачки Горди Ма Ма О-Вратот Краток Ракав Симпатична Врвот Маица Бела 3X-Голем

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете боја во вашата униформа гардероба Со Женска Маица За Печатење О-Врат, блуза со кратки ракави направена од полиестер за удобност. Плус, тоа е без етикети, така што вашата кожа нема да биде иритирана од изгребани етикети. Изразете ги вашите мисли за моментот со оваа маичка. Кошулите се перат во машина или се перат рачно за лесна нега. Дизајн : Маичката има печатен преден дел, отпечаток од вратоврска, кратки ракави и деколте на екипажот за секојдневен и стилски изглед. Нема да можете да одолеете на неговиот шарм и ќе уживате во комплиментите на другите. Изработен од лесна, мека и еластична ткаенина, многу е удобен и погоден за целодневно носење. Инструкции за одржување : предлог превртете и измијте ја машината во ладна вода. Свртете внатре и исушете на ниска температура. Не избелувајте. Оваа маичка е совршена за секојдневен изглед со хеланки, фармерки, шорцеви, здолништа. Совршен за секојдневно секојдневно носење и секоја пригода, особено за канцеларии, забави, клубови и состаноци. Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Детална Табела Со Големини Пред Да Купите. Совети : [Големина и Големина]Ако вашата големина е помеѓу две големини, се препорачува да изберете поголема големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ