• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женска Маица Со Ширред С С-Вратот

Женска Маица Со Ширред С С-Вратот

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Женска Маица Со Ширред С/С В-вратот Ханес Женски Кратки Ракави Ширрд В - Вратот Маичка Луксузната три-мешавина ткаенина се чувствува одлично покрај вашата кожа. (Сите бои се лесни 52% памук/29% вискоза/19% полиестер.). Ширинг во централното деколте создава течност, ласкавите се собираат. Контурниот раб на кошулата додава женска привлечност. Целата удобност На Ханес со нашата позната јака без ознаки. Изберете од цврсти материи и суптилни ленти. Машинско перење ладно со слични бои. Отстранете веднаш. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ