• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Маици Екипажот Вратот Печатени Шема Долги Ракави Женски Повик Трендовски Меки Дневни Симпатична Дише Жени Сите Сезонски Дами Блузи

Женски Маици Екипажот Вратот Печатени Шема Долги Ракави Женски Повик Трендовски Меки Дневни Симпатична Дише Жени Сите Сезонски

 
DEN 281.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење. Оваа смешна графичка маица може да се купи како подарок за пријателите, семејството, роднините.91" ракав : 52cm/20.94" Ракав : 51см/20. Натпревар : Оваа Женска Маица Е Убава со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Панталони или Здолниште за Концизен Изглед.26" рамо : 57см/22.44" Должина : 65см/25.Нежно миење на машината.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ