• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женска Мода Тркалезен Врат Маица Со Долги Ракави Секојдневен Мек Лабав Дуксер Со Џебен Врв

Женска Мода Тркалезен Врат Маица Со Долги Ракави Секојдневен Мек Лабав Дуксер Со Џебен Врв

 
DEN 319.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. Се надевам дека нашиот производ ќе ги исполни вашите очекувања. Ако имате какви било прашања, можете да ни кажете и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Тип На Ставка : Маица Со Долги Ракави. Име на производот : Женска Мода Круг Вратот Долг Ракав Маица Повик Мека Лабава Дуксер со Џеб Врвот. Карактеристики : 100% Сосема Нов. Пол : Жени. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Памук, Полиестер. Големина : S/M/L/XL/2 XL. Боја : Сина, Кафеава,Бела,Портокалова,Розова,Сива,Црна,Зелена,розова црвена,Црвена, небесно сина. Пакетот Вклучува : . 1*Маица Со Долги Ракави. Забелешка : . 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 4 : Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. Женски Модни Маици. Обичните Екипажот Вратот Долги Ракави. Мек Лабав Врв.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ