• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Инктастик Ф-БОМБА ДАЛЕКУ

Инктастик Ф-БОМБА ДАЛЕКУ

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Бидете подготвени за секоја фрустрирачка ситуација ВО Нашата Ф-БОМБА ДАЛЕКУ! Женска Маица Со Врат. Инктастична Ф-БОМБА ДАЛЕКУ! Возрасни Женски В-Вратот Маица Женски Класичен Розова С. сите го имаме тој пријател или член на семејството што премногу ја фрла оваа бомба (или точно на целта!). Бидете подготвени за секоја фрустрирачка ситуација ВО Нашата Ф-БОМБА ДАЛЕКУ! Женска Маица Со Врат. 5.0 мл., 100% претходно намален памук. Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. 1х1 ребро јака со митрирани v-вратот. возрасни хумор родители смешни пцујат фбомб совршен подарок подарок ф рјм како облека облека маици.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ