• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ханес Совршен-Т Женски Краток Ракав V-Вратот Памучна Маица, Лесен Челик И

Ханес Совршен-Т Женски Краток Ракав V-Вратот Памучна Маица, Лесен Челик И

 
DEN 475.36

Количина на стоки
Достапно на барање

НИЕ СЕ СТАВИ НА V ВО СОВРШЕН Т Еве една од нашите најпопуларни Маици за жени, и ние разбираме зошто. Ништо претрупан..ништо фенси..само добро изработена маичка со кратки ракави која беспрекорно ќе се лизне во вашата гардероба. Ние го дизајниравме со модерна, малку потенка силуета и малку подолга должина за фигура-ласкав изглед, напикана или откачена. (Задолжително зголемете ја големината ако претпочитате попространо вклопување .) Оваа класична Маичка Со Врат Е изработена од памук што се врти со прстен, одгледуван ВО САД, кој започнува мек и останува мек. Достапно во погодно дво-пакување за да можете да ја складирате оваа суштинска памучна маичка за жени. Затоа што навистина, колку често можете да додадете совршенство во вашиот плакар? ВРЕДНОСТ ШТО ЈА САКАТЕ-Погодно спакувана во пакет со 2 цени. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА-Ханес Совршена-маичката за вратот Т Е изработена од лесен, прстенест 100% памук. (Пепелта и лесниот челик се мешавини од памук .) АМЕРИКАНСКИ ПАМУК-ќе се чувствувате добро што памукот се добива од американските фарми. МОДЕРНА СИЛУЕТА-Малку потенок и подолг за ласкав изглед. РЕБРЕСТИ ВРАТ НА ЕКИПАЖОТ - оваа памучна маица ханес има класично ребрести деколте на екипажот. ТАГОВИ БЕЗ ОЗНАКИ или СОЛЗИ-Во Секој случај, нема да мора да се грижите за ознаките со чешање. МНОГУ БОИ-Проширете ја вашата гардероба со складирање на ова прифатливо суштинско значење во сите бои што ги сакате. МИЕЊЕ СО ЛАДНА ВОДА-Ханес препорачува машинско перење на оваа женска маица во ладна вода за да помогне во намалувањето на потрошувачката на енергија. Погодно цени вредност-пакет. Лесен премиум прстен-откачи памук. Малку контурно вклопување се вклопува со странични шевови што ја ласкаат вашата фигура.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ