• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кали_стор Маици Со Долги Ракави За Женски Женски Блок Во Боја Туника Блузи Обични Кошули Со Долги Ракави Пуловер Со Кружен Врат Кафеава, М

Кали_стор Маици Со Долги Ракави За Женски Женски Блок Во Боја Туника Блузи Обични Кошули Со Долги Ракави Пуловер Со Кружен Врат

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Женска Апликација За Социјални Медиуми X Лого Crewneck Лежерен Лабав Пуловер Дуксер Боемска Јакнеовој женски дуксер има лого На Апликација За Социјални Медиуми X, опфаќајќи ги современите модни трендови. Направена имајќи ја предвид удобноста, нејзината мека ткаенина ветува пријатно искуство, било да е тоа за секојдневни излегувања или едноставно релаксирање дома. Лабавото вклопување нуди леснотија на движење и неговиот разноврсен дизајн гарантира дека може да се комбинира со речиси секоја облека, од фармерки до здолништа. Понатаму, нашиот дуксер е изработен со прецизност за да се осигура дека го издржува тестот на времето, што го прави вреден додаток на секоја гардероба. Ткаенина : Ткаенината е мека и удобна, без истегнување. Карактеристика : вратот На Екипажот, долг ракав, рамо за паѓање, пуловери, графички букви, женски дуксер, модерен. Соодветни прилики : Костум за секојдневна облека, одмор, празници, секојдневен живот и заминување, погоден за пролет или fall.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ