• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Графичка маица за жени Јура Парк со кратки ракави

Графичка маица за жени Јура Парк со кратки ракави

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Дајте го вашиот изглед лифт со забавна графичка маица инспирирана од паркот Јура! Дизајнирано со печатење во разговор на предниот дел, оваа мета е направена за комплименти со заоблен полите за ласкаво (и удобно) вклопување. Стилизирајте го со вашите омилени фармерки и патики за еден ден на училиште надвор или лежете го со пријатни дното за релаксација за време на викендот. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. © Универзални слики. Сите права се задржани . Графичка маица на Парк Јура со кратки ракави за жени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ