• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Маица V-Вратот Краток Ракав-Зачувај Татас

Женски Маица V-Вратот Краток Ракав-Зачувај Татас

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Странични рабови. Достапно во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие женски маици со врат обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. Снимено вратот и рамената. Ние носиме големини ДО 3 XL. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Сива бисерна солза далеку етикета.Капа ракави. Класична ткаенина со средна тежина. Класична ткаенина со средна тежина. 1/2" не-врвот зашиени v-вратот јака. Тоа може да биде одличен подарок за некого, мора да го имаат секојдневно основите, И Спаси татас печатење е толку трендовски да имаат. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци. Хедер бои : 50/50 памук/полиестер.Женска Маица В-Врат Краток Ракав-Зачувајте Ја Маичката За Вратот На Татаслади.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ