• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
RealSize женски ајкулит полите со кратки ракави, големини XS-xxxl

RealSize женски ајкулит полите со кратки ракави, големини XS-xxxl

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Убавите метални мониста додаваат малку на овој ајкула, од Real Size. Силуетата со слободни текови, нерамномерна полите и ласкаво деколте го поставија овој мета од пакетот и го прави оној што ќе го носите на повторување цела сезона. Фрлете го со омилени фармерки, додадете пар станови и вие сте поставени за денот. Само на. Материјал : 100% памучен дрес. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Classic. Деколте : Сплит деколте со детали со брада. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Шаркбит полите е подолго од страните; 26 ”долго пред; Супер-меко чувство. Шаркбит полите за жени од Real Size.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ