• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Жените Тексас Девојка Како Нормална Девојка Но Поладна Совршена Летна Маичка За Жени-Стилски И Удобен

Жените Тексас Девојка Како Нормална Девојка Но Поладна Совршена Летна Маичка За Жени-Стилски И Удобен

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ве молиме имајте предвид дека не треба да се натопува премногу долго и не треба да се избелува, а најдобрата температура за перење е не повеќе од 45 Степени Целзиусови. Едноставни упатства што лесно се следат за да ја одржат облеката жива и чиста. Микро-еластичниот дизајн гарантира дека има совршено вклопување, што го олеснува носењето и спарувањето со други предмети во вашата гардероба. Маичката може да се пере во машина и може да се пере и рачно, што го олеснува чистењето и одржувањето. Изјава што додава допир на личност за да ја подигне секоја облека. Уникатниот дизајн сигурно ќе го привлече вниманието, што го прави одличен избор за оние кои сакаат да дадат модна изјава.Генерално, Оваа Маица е одличен избор за секој што бара практично и стилско парче за да го додаде во својата колекција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ