• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ханес суштински есенција за кратки ракави за женски памук

Ханес суштински есенција за кратки ракави за женски памук

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Ако барате суштинска женска маица, ќе го сакате мекото чувство и класичното вклопување на оваа женска кошула. Достапно во најразлични бои, ќе го најдете постојан квалитет што го очекувате од Ханес . 100% памук обезбедува целодневна удобност (светло челична боја е мешавина од памук) . кошула со кратки ракави со ракави зашиени со двојна игла. Средна тежина и мека на допир . удобно, класично вклопување не е премногу тесно или премногу губење . ребрести, јака од екипаж.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ