• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ханес Женски Лесен Сплит Вратот Туника

Ханес Женски Лесен Сплит Вратот Туника

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ханес Женска Лесна Туника Со Поделен Врат Лесна и неверојатно мека модална ткаенина. Должина на туника за целосна покриеност. Совршено се спарува со вашите омилени хеланки или каприс. Сплит детали за вратот со капчиња чипка на деколте. Содржина на ткаенина : 4,5 мл, 60% Памук, 40% Модален Дрес. Л.Нова Абонос. Жени. Ханес. Лажичка Вратот. Долг Ракав.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ