• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Базиреј Жени Со Едно Рамо Врвови Женски Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Хемиза Обични Туника Кошули Виолетова М

Базиреј Жени Со Едно Рамо Врвови Женски Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Хемиза Обични Туника Кошули Виолетова М

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Жените Едно Рамо Врвови Женски Краток Ракав Графички Отпечатоци Хемиза Обичните Туника Кошули. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Должина На Полиестерските Ракави : Краток Стил На Ракав : Една Шема На Рамо : Дебелина На Графички Отпечатоци : Лесен Стил : Секојдневен,Уличен Мода,Стил На Подготвеност,Бохо Стил,Работа. Сезона : Пролет, Лето, Есенска Повод : Секојдневен / Дома / Работа / Одмор / Плажа. Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и сушење,не користете пакет за белило вклучено : 1 Блуза. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Ткаенина : Изработена Од Полиестер,растеглива ткаенина за дишење,мала тежина и добро се вклопуваат чувајте кул во текот на целото лето. Карактеристики : Женски Врвови Со Едно Рамо Женски Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Хемизираат Обични Кошули Со Туника. Дизајн : Нашиот дизајн е едноставен и модерен, ве прави да изгледате слатко и трендовски . Уникатниот дизајн вклучува : Графички Отпечатоци,Краток Ракав,Едното Рамо, е многу ласкав за повеќето типови на тело. Повод : Без разлика дали излегувате на состанок, присуствувате на забава или само извршувате работи, овие маици за жени се совршени за секоја пригода. Тоа е лежерно, но шик, што го прави разноврсен и никогаш застарен избор за секојдневно носење, работа, училиште, јога, празници и патувања. Најдобри Подароци : женските врвови се совршени за мајки, тетки, баби и најдобри пријатели, што го прави одлична идеја за подарок за секоја пригода.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ