• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време и време маица со долг ракав за женски долги ракави

Време и време маица со долг ракав за женски долги ракави

 
DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа маица со долги ракави Хачи од време и TRU ќе биде вашиот нов омилен врв за преодното време. Одликувајќи се со паднато рамо и полите на кошулата, оваа маичка лесно се спарува со вашите омилени хеланки или фармерки сигнализирајќи го почетокот на забавниот викенд. Исклучиво на. Материјал : 48% Рејон/48% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : тркалезно деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго со паднати раменици. Ockебови : Ништо. Карактеристики : полите на кошули. Mirtенска маица со долги ракави Хачи од време и Тру.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ