• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
плус Маици За Жени Жени Мода Обичен Принт Тркалезен Врат Кошула Со Долги Ракави Лабави Врвни Туники Жени плус Женски Фитнес Кошула плус Големина Секојдневна Маичк?

плус Маици За Жени Жени Мода Обичен Принт Тркалезен Врат Кошула Со Долги Ракави Лабави Врвни Туники Жени плус Женски Фитнес

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Пол : Женски. Повод : Повик. Тип на шема : Совпаѓање На Бојата. Дебелина : Стандард. Пакетот Вклучува : 1 Компјутер Женски Топ Големина шема : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 60см/23.62" Должина : 63см/24.80"Големина : М САД : 8 ЕУ : 36 БИСТА : 100см/39.37" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 61см/24.02" Должина : 65см/25.59"големина : л Сад : 12 еу : 38 биста : 104см/40.94" рамо : 42см/16.54" ракав : 62см/24.41" должина : 67см/26.38"големина : Xl сад : 16 еу : 40 биста : 108см/42.52" рамо : 44см/17.32" ракав : 63см/24.80" ДОЛЖИНА : 69cm/27.17"големина : xxl Сад : 20 еу : 42 биста : 114cm/44.88" рамо : 46cm/18.11" ракав : 64cm/25.20" Должина : 71cm/27.95" ткаенина,цврста,симпатична,лажичка вратот,Тенок Одговара,пуловер хенли кошула блузи.Ве прават Поубави,модни и. Женски Блузи. Цврсто Едно Рамо Без Ракави Исечена Маичка За Лето. Погоден за Секојдневно Облекување, Активности на Отворено, Клуб, Забава, Одмор, Вокација, Училиште ,Вежбање И Сл. Плус Големина V Вратот Блуза. Обични Врвови Со Долги Ракави, Врат На Екипажот, Плетен Врв, Цврста, Раглан Кошула, Лабави Маици Кошула Жени. Ве молиме Изберете Ја Вистинската Големина Според Табелата Со Големини Подолу Чипка Врвот За Жени плус Големина. [Внимание] : Предложете Да Носите Спортски Градник Или Обвивка За Градите Внатре Бидејќи Овој Врв Е Без Ракави. Ако Изберете Бела Ткаенина или Цветна Бела Ткаенина, Не Заборавајте Да Носите Долна Облека Во Светла Боја Внатре За да Избегнете Да Бидете Видени. Плус Големина Кошули.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ