• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Блузи За Жени OTEMRCLOC Модни Жени Лабава Краток Ракав Пуловер Блузи Повик Маица Црна XXL

Блузи За Жени OTEMRCLOC Модни Жени Лабава Краток Ракав Пуловер Блузи Повик Маица Црна XXL

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Рамо : 36см/14.17" Ракав : 15см/5.91" Биста : 86см/33.86" Должина : 64см/25.20"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 РАМО : 37см/14.57" Ракав : 16см/6.30" Биста : 90см/35.43" должина : 65СМ/25.59"големина : Xl us : 10 велика британија : 14 еу : 40 рамо : 38см/14.96" ракав : 17см/6.69" биста : 94см/37.01" ДОЛЖИНА : 66СМ/25.98"Големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 Рамо : 39см/15.35" ракав : 18см/7.09" БИСТА : 98 CM/38.58" должина : 67cm/26.38"големина : xxxl сад : 14 Велика британија : 18 еу : 44 рамо : 40cm/15.75" ракав : 19 CM/7.48" БИСТА : 102cm/40.16" должина : 68cm/26.77"големина : xxxxl сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 РАМО : 41 CM/16.14" Ракав : 20cm/7.87" Биста : 106cm/41.73" должина : 69cm/27.17"големина : xxxxxl сад : 18 Велика БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 РАМО : 42cm/16.54" ракав : 21cm/8.27" биста : 110cm/43.31" должина : 70СМ/27.56" ЕДНОСТАВЕН И секојдневен Стил Носи најудобно и разноврсно искуство. Прилика : Погоден За Отворено, Спорт, Дневно, Клуб, Датуми, Работа, Шопинг, Училиште, Одмор, Дури И Свадба. Изберете од многу бои, дезени и големини. Оваа облека совршено ќе одговара на сите ваши модни стилови без разлика со што ќе ја спарите како што се мали додатоци, јакни, тексас облека, палта, кардигани, сандали, патики, flats.It секогаш може да создаде различни стилови, прилагодување на различни температури и секоја сезона. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Ние сме среќни да ви помогнеме.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ