• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Врвови Летни Врвови За Жени, Секојдневна Гроздобер Маица Со Кратки Ракави, Девојки Преголеми Лабави Тркалезни Вратот Еластична Црна Маичка Л

Женски Врвови Летни Врвови За Жени, Секојдневна Гроздобер Маица Со Кратки Ракави, Девојки Преголеми Лабави Тркалезни Вратот

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

✯_Карактеристики : Лабав стил, У-врат Со мал V-врат, дизајн на копче напред, кратки ракави, плисиран преден дел, течен долен раб, цветен модел на печатење, основни маици,секојдневни цветни кошули со туники,цветна маичка,оваа женска блуза е убава со уникатен дизајн, Може Добро Да Го Скрие Стомакот. ✯€Моден Натпревар : женската блуза може да одговара со кратки здолништа, панталони, шорцеви, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми. Перење : ве Молиме измијте во ладна вода и хемиско чистење, препорачано рачно перење, машинско перење. Совети : .


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ