• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дрвја на плажа со кружен Врат Кошули За Жени Печатени Секојдневно Носат Летни Врвови Со Туника Со Кратки Ракави Основни Лабави Слатки Маици Камизи

Дрвја на плажа со кружен Врат Кошули За Жени Печатени Секојдневно Носат Летни Врвови Со Туника Со Кратки Ракави Основни Лабави

 
DEN 447.84

Количина на стоки
Достапно на барање

MRGIINRI МОДА . Карактеристики : Стил : Симпатичен Тип : Лабав Фитнек Стил : Тркалезна Должина На Ракавот : Краток Тип На Шема На Ракави : Плажа Дрво : Дневна Сезона На Носење : Лето Дополнителни Карактеристики : Основни, Печатени Табела Со Големини : Големина : Големина И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 17.5 см/6.89 "Рамо : 44см/17.32 " Должина : 63см/24.80". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 18см/7.09" Рамо : 45см/17.72 "Должина : 65см/25.59". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104cm/40.94 "Ракав : 18.5 cm/7.28" Рамо : 46cm/18.11 "Должина : 67cm/26.38". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 19см/7.48" Рамо : 47см/18.50 "Должина : 69см/27.17". Големина : XXL Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88" ракав : 20cm/7.87" Рамо : 48cm/18.90" Должина : 71cm/27.95" MRGIINRI Слатки Кошули За Жени - Женски Летни Туника Блузи, Елегантни Маици, Лабави Фит Блузи, Секојдневно Носат Маици, Круг Вратот Блузи, Краток ракави кошули, ПЛАЖА ДРВЈА ТУНИКА БЛУЗИ, основни Печатени Дизајн. Женски Врвови За Летни Туники Со Кратки Ракави-Погодни За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за забави, клубови и состаноци. Совршен за секојдневен, датира, излегување, забава, патување, канцеларија и на отворено. Ќе добиете комплименти кога ќе ги носите врвовите. Женски Облечени Маици-Совршен подарок За жени, јуниори, дами, сопруга, девојка, мајка, ќерка за Роденден, Годишнина, 4 јули, Дипломирање, Ден На Независноста, Денот На Вљубените, Божиќ, Денот на Мајките, Денот на Благодарноста итн. Трендовски Врвови За Жени - напредни карактеристики на композитна ткаенина. Овие врвови се лесни, пријателски за кожата и удобни за целодневна удобност и издржливост. Женски Дрвја На Плажа Совети За Големина На Маици-ве Молиме погледнете ја нашата табела за големина на брендот MRGIINRI.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ