• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Црна Секојдневен Обичен V Вратот Краток Ракав Женски Маици

Црна Секојдневен Обичен V Вратот Краток Ракав Женски Маици

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Маици Ограничени количини, ексклузивно за !Црна Секојдневна Обична Женска Маица Женска Облека Женска Маица Големина И Вклопување(инч)Должина На ракавот Во сад Должина На Манжетната На Бистата 2 XS 12.1 49.2 12.1 24.2 4 S 12.4 50.8 12.6 24.6 6 M 12.7 52.4 13.1 25 8/10 L 13.1 54.7 13.9 25.6 12 XL 13.5 57.1 14.6 26.2 Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Деталите За Нашата Големина Пред Да Нарачате. Количина : 1 парче. Боја : Црна. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Обичен. Деколте : V вратот. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип На Ракав : Ракав За Капење. Должина : Редовно. Тип На Вклопување : Преголеми. Ткаенина : Мало Истегнување. Материјал : Вискоза. Состав : 100% Вискоза. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Женска Облека Женски Маици Црна L_US големина (8/10). ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот, Забава,Состанок,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Ви благодариме за покровителството и ви посакувам среќен шопинг!!!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ