• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Војна На ѕвездите Милениумски Сокол Најбрзо Парче Ѓубре ВО САД-Мешана Маица Со Кратки Ракави За Возрасни-Прилагодено-Црна Снежна Хедер

Војна На ѕвездите Милениумски Сокол Најбрзо Парче Ѓубре ВО САД-Мешана Маица Со Кратки Ракави За Возрасни-Прилагодено-Црна Снежна

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Официјални Војна На Ѕвездите Стока Војна На Ѕвездите Американски Маици За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Машки Војна НА Ѕвездите Американски Маици; Женски Војна НА Ѕвездите Американски Маици; Деца Војна НА Ѕвездите Сад Маици; Војна На Ѕвездите Сад Дуксери; Црвена Бела Сина; Ден На Независноста; 4 јули; Патриотски; Четврти јули; Сад Ги Слават Сите Нешта Америка во галаксија далеку, далеку со Војна На Ѕвездите и пруги! Овој официјален лукасфилм маичка или качулка го прикажува иконскиот преглед на познатиот ѕвезден брод На Хан Соло Милениумскиот Сокол од филмовите "Војна На Ѕвездите" со симболи На Бунтовничката Алијанса Старбирд и бесмртниот цитат "Најбрзото Парче Ѓубре Во Галаксијата", сето тоа во патриотското црвено, бело и сино На Американското знаме со динамичен ефект на прскање со црвена боја. Голем подарок За Војна На Ѕвездите за Денот На Независноста на 4 јули или која било прилика во центарот на Вниманието На Соединетите Американски Држави! Се упати кон Дизниленд Или Волт Дизни Светот? Подгответе се за Работ На Галакси со маичка "Војна На Ѕвездите" која е совршена за координација и усогласување со пријателите и семејството. Искористете Ја Магијата во деталите. Екран уметност. Вратот на екипажот. Залепени шевови на вратот и рамото за издржливост. Ракавот и дното со две игли нема да се разоткријат. Солза-далеку етикета. 5/8" ребро плете јака. Голи потреби. 65% полиестер / 35% памук. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ