• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ноила Дами Маица Со Геометриски Принт Маица Маица Со Долги Ракави Женски Модни Врвови Пуловер На Вратот На Екипажот Портокал 4XL

Ноила Дами Маица Со Геометриски Принт Маица Маица Со Долги Ракави Женски Модни Врвови Пуловер На Вратот На Екипажот Портокал

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Во Боја Блок Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Тептер Со Долги Ракави : Блок Во Боја, Геометриски Принтбој : Зелена, Сива, Црвена, Портокалова, Сина, Кафеава(По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% спандекснеклин : Ѓердан На Екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет,Aut,Fall,Зима, Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : 95%Полиестер, 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење.Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ