• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Заштеда На Дозвола

Заштеда На Дозвола

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

92"XXXXXL182248152cm/59.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Ова е премногу случајно, можеби ќе ви треба дополнително покритие! Ова е достапно во различни цврсти бои за да одговараат на вашиот личен стил.56"M61036106cm/41.95"L81238112cm/44. Повод : Излезете со потпетици или чизми за забава или релаксирачко попладне со пријателите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ