• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Гроздобер Цветни Печатење Плисиран Маица Врвот Плус Големина Л-5ХЛ

Женски Гроздобер Цветни Печатење Плисиран Маица Врвот Плус Големина Л-5ХЛ

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : Уникатно Печатење, Маици Со Лабаво Вклопување, Елегантни и Слатки женствени долги долги вклопувања на секој тип на тело, што ви овозможува да бидете удобни, стилски и да се чувствувате сигурни.61 "Рамо : 50. П3 : дали има лош мирис или ве чеша?. А1 : Ние сме Азиски Големина, работи помала од нас големина, па јас ќе ви предложам да изберете 1 големина или 2 големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. А3 : не може да се најде лош мирис, а ние направивме мек и квалитетен материјал, нема да ве чеша, не грижете се.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ