• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Колиша Дами Маица Долги Ракави Кошули Копче Надолу Врвови Основни Пролет V Вратот Мета Црн Портокал XXL

Колиша Дами Маица Долги Ракави Кошули Копче Надолу Врвови Основни Пролет V Вратот Мета Црн Портокал XXL

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Долги Ракави V-Вратот Шиење Кошула Тип На Шема : Шиење Печатење Боја : Како Што Е Прикажано На Сликата (Опционално)Големина : S, M, L, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 90% Полиестер, 10% Spandex Neckline : V-Должина на ракавот : Долга Должина На Ракавот : Колк должина Сезона : Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улични Карактеристики : 1. Едноставни, но врвови во моден стил со долг ракав што ќе ви се допаднат. Оваа блуза е неопходна заumn и зима.2. Совршен со панталони, фармерки и хеланки, може да носи кога датира, секојдневно, патување, забава, повик, одмор, итн.3. Секојдневен лабав стил, погоден за секојдневно, канцеларија, датум и враќање дома.4. Одлично за работа и секојдневно носење, исто така може да биде сладок подарок за семејството или вашите пријатели.Содржина на пакетот : 1 х Кошула (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Едноставни, но модни блузи во стил со долг ракав што ќе ви се допаднат. Оваа блуза е неопходна заumn и зима. Совршен со панталони, фармерки и хеланки, може да носи кога датира, секојдневно, патување, забава, повик, одмор, итн. Секојдневен лабав стил, погоден за секојдневно, канцеларија, датум и враќање дома. Одлично за работа и секојдневно носење, исто така може да биде сладок подарок за семејството или вашите пријатели. Совршен За Носење Со Шорцеви, Хеланки, Фармерки, Џегинг, Панталони За Истегнување, Чизми, Потпетици За Секојдневен Стилски Изглед.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ