• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јуствх Жените Ретро Готски Графички Маици Краток Ракав Круг Вратот Памук Маица Блузи

Јуствх Жените Ретро Готски Графички Маици Краток Ракав Круг Вратот Памук Маица Блузи

 
DEN 360.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Џаствх! Меко чувство, пријатно, дише и погодно за кожата за носење. Совршено е за секојдневен ден или се облекува без напор за ноќно излегување. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. За Оваа Ставка(имаме за цел да ви покажеме точни информации за производот). 1.Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. 2.Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината. 3.Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење(забелешка 1см=0,39 инчи). Ви благодариме за разбирањето. Кликнете на " Just VH", ќе најдете повеќе стилски, пријатни предмети. Содржина На Пакетот : . 1 Х Жени Врвот Краток Ракав. Кружен Врат. Основни И Секојдневен. Графичка Маица. Туника Стил.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ