• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Среќен Последен Ден На Учителката Од Четврто Одделение Раи Обична Женска Кошула Со Кратки Ракави-Модерна Графичка Маичка

Среќен Последен Ден На Учителката Од Четврто Одделение Раи Обична Женска Кошула Со Кратки Ракави-Модерна Графичка Маичка

 
DEN 259.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Графичкиот принт додава уникатен допир што ќе ве натера да се издвоите од толпата, додека мекиот материјал обезбедува удобно вклопување. Меки и Удобни : Нашите кошули се направени со мек и удобен материјал кој се чувствува одлично на вашата кожа.Нашата Маица е дизајнирана имајќи ја предвид зафатената жена, која ја цени удобноста и стилот. Совршено е за секојдневно излегување, ден дома, тренинг, па дури и додека патувате. Она што ја издвојува Нашата Маица е уникатниот и трендовски графички принт на предната страна. Разноврсна : Без разлика дали ја носите за секојдневни работи или вежбате, оваа кошула е совршена за секоја пригода. Не само што е модерен, туку е и неверојатно мек и удобен за носење, со мало истегнување и одлично вклопување што е лесно за стилизирање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ