• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ве молиме запознајте Жени Њујорк Област Код Сакам ЊУЈОРК Потресени Маичка

Ве молиме запознајте Жени Њујорк Област Код Сакам ЊУЈОРК Потресени Маичка

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

АВТЕНТИЧНИ Please Me Tees qrand Newујорк 212 Област Код-САКАМ ЊУЈОРК-Потресенпечатено со мастила на база на вода на маица за дами. Отпечатено на најквалитетен чешлан памук и печатено со еколошко мастило за супер меко чувство.Одлично за : Роденденски Подарок, Божиќен Подарок, Подарок За Ханука, Подарок За Љубители На Спортот, Бар Мицва, Лилјак Мицва. Ги имаме овие за сите во семејството : Машки, Женски, Млади, Мали Деца, Бебиња, Деца, Момчиња, Девојчиња и Доенчиња! • Печатени во САД. • 4.5 мл 100% Рингспун памук. • Ракави Со Двојна Игла, Рабови, Врски. • Еколошки Мастила На База На Вода. * Пребарајте го нашиот целосен каталог за жени, мажи, млади и доенчиња!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ