• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лед Цепелин Машка Основна Маица Со Кратки Ракави Црн Медиум

Лед Цепелин Машка Основна Маица Со Кратки Ракави Црн Медиум

 
DEN 416.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Напредна Памучна Ткаенина-Изработена Од Тешки7. 7уни Памук во Тешка Категорија,Тој Е Исклучително Удобен,Дише и Лесен и Е Многу Отпорен на Кожата.Моден Дизајн-Висококвалитетни Отпечатоци,Фини Двојни Шевови И Полите За Стилски Изглед, А Конструкцијата Со Две Игли Ја Прави Маичката Подолга И Потрајна.Лесно Се Совпаѓа-Совршено Со Фармерки,Панталони, Панталони На Плажа И Многу Повеќе.- Секојдневна Работа, Активности На Отворено, Вежбање, Викенд Одмор, Спиење И Одмор.Купете Совети-За Да Избегнете Несоодветно,Ве Молиме Внимателно Погледнете Ја Табелата Со Големина На Слика Пред Да Ја Поставите Вашата Нарачка.(Не Табелата Со Големини Обезбедена Од Амазон) Изберете Висококвалитетен 100% Памук За Подмладување На Вашата Кожа. Ребрести Кружен Врат, Лесен За Совпаѓање Без Берење Луѓе, Издржлив За Носење. Погоден За Спортови На Отворено, Забави, Работа, Спиење, Викенд Одмор . Лесно За Чистење, Без Намалување, Брзо Сушење . Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Според Вашата . Преференции За Облекување.Ако Сакате Да Го Изгубите Ефектот, Можете Да Купите Голем.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ