• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мажи Лето Дедо Вратот Кошула Краток Ракав V Вратот Блузи Гроздобер Тенок Кошули Маичка

Мажи Лето Дедо Вратот Кошула Краток Ракав V Вратот Блузи Гроздобер Тенок Кошули Маичка

 
DEN 191.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Детали : *Големина На Ознака : М-2ХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Size M LXL 2xlshouldercm44464850nch17.3 18.1 18.9 19.7 Bustscm104110116122nch40.9 43.3 45.7 48.0 Должина Cm72737475nch28.3 28.7 29.1 29.5 ракавецм22232425инч8.7 9.1 9.4 9.8 измерено пред да се истегне,познато како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2см* ставка ткаенина : Памучна Мешавина* Боја На Предметот : Бела/Црна/Жолта/Зелена(Како Што Покажуваат Сликите)* Состојба На Предметот : 100% Сосема Нова* Опис На Предметот : содржина на пакетот : 1* кошули (без вклучени додатоци) Како Да Изберете СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА?1) Користете слична облека за да ја споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како и рамната големина на мерење табела : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Мажи Лето Дедо Вратот Кошула Краток Ракав V Вратот Блузи Гроздобер Тенок Кошули Маичка. Направено од квалитетни материјали, ќе почувствувате чиста удобност во моментот кога ќе го облечете. Одлично шиење и внимателно избрани ткаенини за да можете да го носите во годините што доаѓаат. Бојата не бледне лесно при миење и ќе ја одржува во добра состојба. Мека, стилска и удобна за носење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ