• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Летен Женски Врат Со Цврста Боја Со Цврста Боја Неправилен Плисиран Раб Со Кратки ракави Лесен Уличен Стил Маица Со Цврста Боја Врвни преголеми маици за жени

Летен Женски Врат Со Цврста Боја Со Цврста Боја Неправилен Плисиран Раб Со Кратки ракави Лесен Уличен Стил Маица Со Цврста Боја

 
DEN 303.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Летен Женски Врат Со Цврста Боја Со Цврста Боја Неправилен Плисиран Раб Со Кратки ракави Лесен Уличен Стил Маица Со Цврста Боја Опис : Ткаенина : овој материјал дише и е многу растеглив. Изработени од мека, лесна и еластична ткаенина. Тоа нема да се намали, исчезнат или стап и е машина перат. Тоа е еластично и супер меко за целодневна удобност. Моден дизајн : класичен V-врат, ленти, неправилни кратки ракави, дизајн на плисирани рабови со еднобојна боја, вистинска дебелина, лесна и непропустлива. Нега за перење : Машинско Перење Ладно или Рачно Перење, Не Белење,Не Сушење. Појавување : овој лежерен лабав врв може да се носи со фармерки, хеланки, чизми и јакна, кардиган во текот на целата година, погоден за секоја пригода, како дома/шопинг/работа/секојдневна плажа/забава/излегување. Може да има мала разлика во бојата помеѓу различни монитори, ве молиме не им пречи.Информации за производот : Пол : Женска Пригода : Тип на обична улична шема : Стил На Еднобојна Боја : Должина на слободно Време : редовно Вклопување : редовна Дебелина : стандарден метод на Перење : рачно перење во ладна вода, закачување или сушење на линија што добивате : 1 женско top Size Bust Sleeve Length S92cm/36.22"25cm/9.84"62cm/24.41"M96cm/37.80"26cm/10.24"63cm/24.80"L102cm/40.16"27cm/10.63"64cm/25.20"XL108cm/42.52"28cm/11.02"65cm/25.59"XXL114cm/44.88"29cm/11.42"66cm/25.98"XXXL120cm/47.24"30cm/11.81"67cm/26.38" Супер Мека Ткаенина, Еластична, Лесна и Дише. Не Проѕирно. Ткаенината Е Мека И Удобна, Лесна И Дише. Основни Врвови Со Кратки Ракави, Трендовски И Елегантни. Основната Маица Е Совршена Со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Панталони Или Здолниште За Концизен Изглед. Едноставниот Дизајн Го Прави Совршен За Секоја Случајна Пригода. Добро За Работа, Секојдневно, Канцеларија, Патување, Трчање,Домашна Облека, Училиште, Секојдневен Живот И Заминување. Рачно измиени препорачани во ладна вода. Не избелувајте.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ