• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Модни Жени Лето Без Ракави Секси Секојдневно Печатење Точки Долг Фустан

Модни Жени Лето Без Ракави Секси Секојдневно Печатење Точки Долг Фустан

 
DEN 262.24

Количина на стоки
Достапно на барање

87 "Length Должина : 79см/31. Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некоја боја. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Здраво! Добредојдовте ВО ПРОДАВНИЦАТА ОФЛАЛВ! Имајте убаво време за шопинг! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~. Внимателно споредете ја табелата со големини, а потоа изберете го лабавиот шифон фустан што ви одговара.27" Length Должина : 80cm/31. #Големина Шема#. Уживајте во вашиот шопинг!. ●Група Со Големина на облека ● Јуниори Плус, Јуниори, Мајчинство, Мајчинство Плус, Ситни, Ситни Плус, Редовни, Ниски, Високи, Жени, Женски Плус, Млади Мажи.It е лабава одговара, ако сакате тенок стил, можете да изберете помали од вашата нормална големина. Големина : Х-Големт US САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100см/39. € ● Zreedable! Материјалот е мек и растеглив. ● Услуга ● Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да ви помогнеме да ги решите.94 " Ракав : 23см/9. Измијте ги одделно од другите бои за облека за прв пат, а потоа измијте ги. А3 : се трудиме најдобро да направиме бојата е иста со нашиот летен шифон фустан, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. ①Стил На Ракавот, Ѕвонче, Нараквица, Капа, Долман, Треперење, Кимоно, Валани, Јазиче.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ