• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сакам мојата жешка Зимбабве Свршеница Унисе Маица С-3ХЛ Ангажирани Зимбабве

Сакам мојата жешка Зимбабве Свршеница Унисе Маица С-3ХЛ Ангажирани Зимбабве

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Идеален за сите оние кои ги сакаат своите партнери. Совршен за Годишнини Од Венчавката, Денот на Вљубените, обновување на свадбениот завет, Свршувачка, денови на Мајката, Денот на Таткото, Родендени, Божиќ и многу повеќе. Унисекс маичката во мек стил става ново вртење на секојдневната удобност. Изработена од многу меки материјали, оваа маичка е 100% памук за цврсти бои. Боите на хедер и спортската сива боја вклучуваат полиестер. Рамената имаат касета за подобрување на издржливоста. Нема странични рабови. Јаката е направена со ребрести плетење за да се спречи оштетување на виткање. : 100% памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,5 мл/јд2 (153 г/м2)). : Еврофит. : Солза-далеку етикета. : Работи точно на големината Ја Сакам мојата жешка Зимбабве Свршеница Унисекс Маица С-3ХЛ Ангажирани Зимбабве.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ