• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Жени Модни Секојдневни Врвови Печатени Кошули Со Кратки Ракави Маици Со Пуловер Со Тркалезен Врат

Жени Модни Секојдневни Врвови Печатени Кошули Со Кратки Ракави Маици Со Пуловер Со Тркалезен Врат

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

80"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 102cm/40.89" Должина : 63см/24. ♞Со исклучителен занает и издржлив материјал,Овие обични Ромпери имаат долг работен век и не бледнеат лесно.87"Length : 69cm/27.38"XL101440110cm/43.95" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 96cm/37.73" рамо : 46см/18.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ