• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Девет.елегични жени со трепет на половината макси фустан

Девет.елегични жени со трепет на половината макси фустан

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Со макси фустани доаѓаат без напор леснотија и елеганција; Целосна должина, кој лебди малку над земјата е безуспешен кога станува збор за летен стил. Девет. Макси фустан е совршен избор за разноврсен, стилски боемски изглед - го носи на паркот, на плажа, на забава или дури и на концерт. Пар со сандали или чизми и наполнете го со тексас или кожна јакна за најкул изглед досега! Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштена. Должина : макси должина. Затворање : стил на пулвер. Ракави : без ракави со крцкање, прилагодливи ленти. Помлади : Ниту. Печати. ​​Maxенски суфицит макси фустан од девет.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ