• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бикоасу Женски Со Долги Ракави Еднобојни Секојдневни Макси Долги Фустани Со Пуловер На Кошули ВИНО XL

Бикоасу Женски Со Долги Ракави Еднобојни Секојдневни Макси Долги Фустани Со Пуловер На Кошули ВИНО XL

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Фустани Со Еднобојни Обични Макси Долги Кошули со Долги Ракави информации за производот : Сезона : Пролет И Лето Пол : Женски Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Без Стил : Обична должина На Ракавот : Должина Без ракави : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан ГОЛЕМИНА : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80" Должина : 132см/51.97" Големина : М Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 102см/40.16" Должина : 134см/52.76" Големина : Л Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 108см/42.52" должина : 136СМ/53.54" ГОЛЕМИНА : XL САД : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 114см/44.88" Должина : 138см/54.33" Големина : Ххл Сад : 14 Велика Британија : 18 Еу : 44 Биста : 120см/47.24" Должина : 140см/55.12" Големина : хххл сад : 16 велика британија : 20 Еу : 46 БИСТА : 126см/49.61" ДОЛЖИНА : 142СМ/55.91" Женски Летни Секојдневни Фустани Со Маици V Вратот Краток Ракав Лабав Фустан Со Џебови. Совршен фустан за секојдневна или полуформална, бременост, свадба, забава, одмор, улична облека, коктел во секојдневниот живот. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија. Прилика : овој обичен фустан со еднобојна маичка е совршен за секојдневно, на плажа, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Тоа е лесен одговор на класичната загатка "што да носам денес". Нега на облека : високи ниски фустани врвови,рачно перење во нежна ладна вода, машинско перење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ