• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време и време, женска облека за очен на очите на очите на очите на очите на очен

Време и време, женска облека за очен на очите на очите на очите на очите на очен

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Барате модерен и разноврсен фустан оваа сезона. Добро, не гледај повеќе! Овој пат и фустанот со кошула со TRU со странични џебови ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. Со својот самополовен појас и опуштено вклопување ќе изгледате и ќе се чувствувате одлично додека сè уште ве одржувате пријатно! Овој фустан е совршен начин да останете во стил. Може да се носи како фустан или слој над логорите на нозете. Пар со вас омилена сандала за совршен изглед! Време и време женски фустан со миди кошула со џебови : Мерења на модели : Висина 5'9,5 ", биста 34" б, половината 25 ", колкови 35". Моделот носи големина S. MIDI должина. Собрано деколте; фустан од кошула. Манжетни кратки ракави. Само-вратен појас. Два џебови во цвест; Еден џеб на градите. Нелиран. 100% памук. Машина за перење. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ