• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Летни Фустани Чиста Неправилна Полите Лабава Макси V-Вратот Долг Ракав Еднобојни Фустани за жени Мулти-боја L

Летни Фустани Чиста Неправилна Полите Лабава Макси V-Вратот Долг Ракав Еднобојни Фустани за жени Мулти-боја L

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашата продавница е посветена на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите производи со најдобар квалитет и задоволителни услуги.Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Карактеристики : Чиста;Неправилна Линија На Полите;Лабава;Цврст Колорматеријал : Полиестерстил : Чист Пол : Женска Големина : Должина : Должина На Максислав : Должина На Долги Ракави : повеќебојна сезона : Летна Пригода : Забава;Плажа;Тренинг;одење Нега на облека : миењето Раце е подобро,перењето машини е дозволено, закачете се суво.Пакетот вклучува : 1 Еез Фустани : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. Чист фустан, V-Врат,Долг Ракав,Неправилна Линија На Полите,Макси,Лабава, Цврста боја.Верувај ми, ќе ти се допадне овој фустан. Материјал : ние користиме висококвалитетна ткаенина : Полиестер, добар ефект на горниот дел од телото, носете удобно, не грижете се за непријатност во кожата. Повод : Забава;Плажа;Тренингот;Излегување. Можете да пристапите со кој било стил на чевли што сакате да ги носите, нежен накит и едноставни блузи кои ја надополнуваат вашата личност. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме од срце.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ