• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Шифон Фустани Фустан Со Замав Еднобоен Обичен Зрел Дневен Датум На Отворено Набразден Фустан Со Краток Ракав В-?

Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Шифон Фустани Фустан Со Замав Еднобоен Обичен Зрел Дневен Датум На Отворено

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : S Биста : 88cm/34.65" Рамо : 40cm/15.75" Половината : 76cm/29.92" Должина : 131cm/51.57"Големина : М Биста : 92cm/36.22" Рамо : 41cm/16.14" Половината : 80cm/31.50" Должина : 132cm/51.97"Големина : L Биста : 98см/38,58" рамо : 42см/16,54" половината : 86см/33,86" должина : 133см/52,36"големина : xl биста : 104см/40,94" рамо : 43см/16,93" половината : 92см/36,22" должина : 134см/52,76"големина : xxl биста : 110см/43.31" рамо : 44см/17.32" половината : 98см/38.58" должина : 135см/53.15"големина : хххл Биста : 116см/45.67" Рамо : 45см/17.72" Половината : 104см/40.94" Должина : 136см/53.54"5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Пол : Женска Облека : Одговара на големинисезона : Лето2. Кул е за носење.Материјал : Венецијан1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Шифон Фустани Фустан Со Замав Еднобоен Обичен Зрел Дневен Датум На Отворено Набразден Фустан Со Краток Ракав V-Врат Прилика : Дома, Секојдневна Должина На Ракавот : кратка Дебелина На Ракавот : Стандарден1пц Женски фустан како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење : Секојдневен, Моден3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа. Можете да спарите Високи потпетици и Стилска торба со неа, особено со модни капи или кул очила за сонце, ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Лесен, но Не гледам преку. Задолжителен Предмет Во Вашата Гардероба и идеален предмет за секојдневно носење и одмори!. Фустанот во стилот на слободно време, темпераментот што ви овозможува е подобар, повеќе шоу млад,за да може да се покаже вашата добра фигура, испратете го вашиот шарм.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ