• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Беивеи Дами Лабава Екипа Вратот Долг Фустан Полка Точка Лелеава Кошула Фустани Кариран Печатење Дневен Сарафан

Беивеи Дами Лабава Екипа Вратот Долг Фустан Полка Точка Лелеава Кошула Фустани Кариран Печатење Дневен Сарафан

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Летен Фустан, Фустан Од Кошула, Фустан На Плажа, Лабав Фустан, Долг Фустан, Миди Фустан, Рушен Фустан, Плисиран Сарафан, Фустани На Нивоа, Фустан за Одмор, Фустан за Забава. Дизајн : Стилски Фустан Со Течен Ракав. Материјал-65%Полиестер, 30%Памук, 5%Спандекс. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Прилика-Дизајнот На Природата Го Прави Овој Фустан Одличен Избор За Секојдневно Носење, Средба со Пријателите, Активности На Отворено, Излегување, Улично Носење, Запознавање, Дома, Работа Итн. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Нема Сомнение Дека Летните Месеци бараат Лелеав Фустан од Гардероба.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Овие Фустани За Кошули се Ласкави за Повеќето Типови На Тело. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ