• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Модерен Костум Јака Полка Точка Секојдневен Еднобоен Голем Замав Фустан Со Појас

Женски Модерен Костум Јака Полка Точка Секојдневен Еднобоен Голем Замав Фустан Со Појас

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

09"Waist : 97cm/38.91"Hip : 112cm/44. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење2.43"Waist : 75cm/29. Овој фустан е толку убав! Удобна ткаенина! Не го пропуштајте ова здолниште, мора да го носите.52"Size : XXLBust : 112cm/44. Додадете во вашата листа на желби.73"Waist : 91cm/35.50"Hip : 117cm/46.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ