• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
КУКЛИ Женски Морнарица Чиста Патент Високо-ниски Полите, Цветни Шпагети Ремен Душо Деколте Макси Вечер Империја Половината Фустан 3

КУКЛИ Женски Морнарица Чиста Патент Високо-ниски Полите, Цветни Шпагети Ремен Душо Деколте Макси Вечер Империја Половината Фустан

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД КРИСТАЛНИ КУКЛИ и откријте ги сите стилски парчиња што имаат да ги понудат. Ќе најдете разноврсни трендови на гардероба кои ќе изгледаат совршено со разни тимови и прилики. Без разлика дали ќе се водат за исчезнати нешто модерно, повик, или шик КРИСТАЛ КУКЛИ има избор вашиот плакар, и вие, се чека за! КРИСТАЛНИ КУКЛИ. Стил : Фустан. Повод : Вечер. Големина : 3. Материјал : 100% Полиестер. Боја : Морнарица. Душо Деколте. Цветни. Макси. Империја Половината. Ремен За Шпагети. Чиста. Женски. Редовно. Високо-ниско Полите,.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ