• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Секогаш Сјајни Тинејџерски Женски Влошки Со Флексфоам, Големина 1, Редовни, со крилја, Без Мирис, КТ

Секогаш Сјајни Тинејџерски Женски Влошки Со Флексфоам, Големина 1, Редовни, со крилја, Без Мирис, КТ

 
DEN 159.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Обидете Се Со Сјајна Тинејџерска Флексфоам за подлога што ви дава стил, заштита и удобност! Со Секогаш Сјајни влошки за периодот На Флексфоам, можна е 100% заштита од истекување и мирис за да можете да носите што сакате и да правите што сакате секој ден од месецот! Дури и во тешки денови, влошките Од Флексфоам апсорбираат 10 пати од нивната тежина. Секогаш Сјајниот Тинејџер е направен со Флексфоам за тенка и флексибилна подлога што не ја прескокнува заштитата. Чувствувајте сјај со прекрасното пакување и забавните дизајни на цветни обвивки, бидејќи влошките не мора да бидат здодевни. Секогаш Сјајни тинејџерски флексфоам влошки се дерматолошки тестирани и одобрени како пријателски за кожата од Алијансата За Здравје На Кожата. Секогаш производите СЕ Подобни ЗА ФСА/ХСА.Дали ја добивате вистинската заштита од вашата подлога? Користењето погрешна големина на подлогата може да доведе до протекување. Зголемете ја големината за да помогнете да се запре протекувањето. Сега Можете Да го најдете вашето вклопување Со Секогаш МОЕ ВКЛОПУВАЊЕ, прилагоден систем за димензионирање кој ќе ви помогне да ја пронајдете најдобрата заштита и врз основа на вашиот проток и големината на гаќичките. Користете ја табелата со големини на сликите за да го најдете вашето вклопување дење и ноќе. Добијте до 100% заштита без истекување Со Секогаш Сјајни Тинејџерски Влошки. Секогаш Сјајните Тинејџерски Влошки ја апсорбираат нивната тежина ОД 10 ПАТИ и се чувствуваат неверојатно лесни, така што едвај забележувате дека е таму. До Нула Чувство : Флексфоамот е мек и флексибилен, за крајна удобност во текот на денот. Кажете Им Збогум На Здодевните Влошки : Сјајните дизајни и дезени се инспирирани од најновите трендови. Единствената подлога направена Од Флексфоам не пената, така што се чувствува како ништо, штити како ништо друго.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ