• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Црвен Црн Градиент Модерен Геометриски Апстрактен Тркач На Маса Дома Свадба Маса Мат Централни Парчиња Декорација Јадење Долг Чаршав

Црвен Црн Градиент Модерен Геометриски Апстрактен Тркач На Маса Дома Свадба Маса Мат Централни Парчиња Декорација Јадење Долг

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Црвен Црн Градиент Модерен Геометриски Апстрактен Тркач На Маса Дома Свадба Маса Мат Централни Парчиња Декорација Јадење Долг Чаршав Материјал И Дизајн : Дизајниран Од оригиналниот уметник, изработен со материјал за бура. Мека, издржлива и цврста шиење, без мирис и не бледнее. Со еколошки долготрајни бои со светли бои за осветлување на вашиот дом. Одлична Идеја За Подарок : како неопходност за семејна рустикална декорација на забави, тоа е обично празничен подарок избран од многу луѓе. На Денот На Благодарноста, Божиќ, Велигден, Денот На Свети Патрик, Денот На Таткото, Денот на Мајката или затоплувањето на куќата, добар избор за семејството, постарите и пријателите. Потсетник : направени и брод Од Кина. може да има мали отстапувања поради различните дисплеи и светла. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние сме среќни да ви помогнеме.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ