• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Dsquared Slash Патики Мажи

Dsquared Slash Патики Мажи

 
DEN 591.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Исечете патики ОД DSQARED2 изработени во кожа од велур со најлонски и гумени влошки. Затворање со врвки, контрастно лого со букви на јазикот и контрастно јазиче со мазна кожна пета. Кожен ентериер со отстранлива влошка и гумен ѓон со отсечени детали одзади. Материјал : 60% теле кожа 35% ЊУЈОРК 5% ТПУ ШКУ : 231431ЛСН000011-М2188 Добредојдовте во официјалната Продавница ЗА ЛУОЗОФИЈА!ЛУОЗОФИЈАТА е компанија за препродажба на луксузни брендови основана во Сан Диего, КАЛИФОРНИЈА од 2016 година. Сите наши производи се увезуваат Од Италија и се продаваат во САД.Ние се потрудиме да обезбедиме висока мода, луксузни предмети по пристапни цени. Ние гарантираме дека сите наши производи се 100% автентични. Купувајте со нас и ќе заборавите на купувањето во продавниците за стоки или брендови. Нашите цени лесно ќе ги победат нивните цени. Dsquared2 Црта Патики Мажи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ