• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Квалентни Возрасни Мажи Модни Патики Чорапи За Патики Мажи Мажи Спортски Чевли Модерна Боја Што Одговара На Новата Шема Летни Мрежести Патики Влечки За Мажи Темно

Квалентни Возрасни Мажи Модни Патики Чорапи За Патики Мажи Мажи Спортски Чевли Модерна Боја Што Одговара На Новата Шема Летни

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Чорапи За патики Мажи Мажи Спортски Чевли Модерна Боја Што Одговара На Новата Шема Летни Мрежести Патики Папучи За Мендескрипција : . Пол : Мажи, Момчиња. Горниот Материјал : Мрежа. Единствен Материјал : ЕВА. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Удобен, Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Кружен Прст. Пета Висок Стил : Рамен. Тип На Затворање : Чипка Нагоре. Чевли Пета Висока : 2,5 см/0,98". Висина на платформата : 1,5 см/0,59". Пакет : 1 Пар Мажи Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Мрежест Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува И Тонизира,го подобрува Држењето На Телото Клуб В Гроздобер Патики Мажи Патики Чизми Мажите Елегантен Средината На Патики Мажи. Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете Патика Случај За Мажи Машка Прошетка Макс-54601 Патики Патики Носилки Мажи. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Случај За Патики За Мажи Машки Чевли За Трчање Машка Атлетска Патика Нови Модни Чевли За Патики За Мажи. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување! Мажите Одат Прошетка 5 Квалификуваат Патики Елегантни Средни Патики Мажи Патики Чизми Мажи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ